داستان آرکا

خواستن کافی نیست، باید به سوی هدف حرکت کرد!

از همان زمانی که برای رشته کامپیوتر قبول شده بودم، به دنبال آن بودم یک کار خوب و با کیفیت رو با یک گروه خوب انجام دهم. این رویا در حین تحصیل و پس از آن در دوران کسب تجربه شغلی همیشه همراهم بود. در کل این مدت تنها انگیزه برای گذر از سختی ها، برای من یادگیری بود. سعی داشتم در اموری که بر عهده ام گذاشته می شود، کوشا باشم و کارم را با کیفیت به پایان برسانم. 

دغدغه تشکیل یک گروه منسجم و متخصص در همه مقطع های زمانی جزو اصلی ترین افکارم بود تا روزی تصمیم گرفتم آن گروهی که از متخصصین جوان و متعهد را تشکیل دهم.  

و به این ترتیب آرکا در سال ۹۷ آغاز شد، از همان ابتدا به دنبال افرادی برجسته و موفق بودم تا همکارانی با همین عیار پیدا کردم و از آن روز، هرچه که می گذرد، آرکایی ها، بیشتر یاد می گیرند تا بهتر عمل کنند و موجب رونق فضای کسب و کار شوند. 

گروه آرکا، اصلی ترین سرمایه اش، دوستان متخصص و جوانی هست که کارشان را خوب انجام می دهند تا مشتریان همیشه خاطره خوبی از  آرکا در ذهنشان نقش ببندد. 

بهروز ورزنده

scott-graham-5fNmWej4tAA-unsplash
New Project (38)

ویژگی های اصلی آرکا

کار مهندسی، اطمینان بخش است

مشاوره و پشتیبانی

افراد با مشاوره در این زمینه می توانند به بهترین شکل بر روی ارائه محصولات و خدمات شرکت یا سازمان به مشتریان خود تمرکز کافی را داشته باشند. مشاوره خدمات آی تی به صورت حضوری یا تلفنی امکان پذیر است.

کارشناسان حرفه ای

کارشناسان آرکا، گروهی از جوانان با استعداد و خلاق هستند که کارشون رو دوست دارند و همیشه از تمام تجربه و دانش خود برای ارائه خدمات حرفه ای به مشتریان استفاده می کنند.

زمان بندی دقیق

برنامه ریزی و هماهنگی برای انجام پروژه در تاریخ مقرر جزو اصلی ترین موضوعاتی هست که با پیگیری کارشناسان آرکا انجام می گیرد.

بالاترین کیفیت استاندارد

تمام تمرکز ما بر روی کیفیت خدمات و مطمئن شدن از کسب رضایت مشتریان است. مرحله به مرحله تا پایان و تحویل پروژه کیفیت کارها را بررسی می کنیم.

راه حل های کاربردی

هر کسب و کاری، فضای منحصر به فردی دارد، آرکا با درک این موضوع و با بررسی کسب و کار مشتریان و دریافت اطلاعات آنها، راه حل های مناسب و کاربردی برای ایشان ارائه می دهد.